Międzychodzki Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych Kontra-Rej

 

SUPER PUCHAR dla najlepszych zawodników roku 2019 w Czerwonej Baśce

 

W dzień 22 listopada rozegrany został SUPER PUCHAR dla najlepszych zawodników roku 2019 w Czerwonej Baśkę w Gorzowie Wlkp. 

Najlepszym graczem został Prezes naszego klubu Kontra-Rej Międzychód Władysław Ziółek. Zwycięzcy gratulujemy.

Super Puchar 2019 r.

Do wyłonienia zdobywcy SUPER PUCHARU w Kopa Sportowego za rok 2019 pozostały dwa turnieje do rozegrania 08.12.2019 r. (Święto Barbary) oraz 20.12.2019 r.(Spotkanie Opłatkowe) Najwięcej punktów zdobył Władysław Ziółek lecz wszystko może się zdarzyć,rywalizacja jest zacięta.  Wyniki pierwszych 10 najlepszych graczy:   

1 Ziółek Władysław   273
2 Bartkowiak Kszysztof   248,5
3 Minge Franciszek   247
4 Troszczyński Sławomir   238
5 Zielonka Zbigniew   236,5
6 Brojanowski Krzysztof   235,5
7 Krawczak Lucyna   235
8 Otto Krzysztof   234
9 Kawa Krzysztof   232
10 Gidlewicz Adam   218

Opracował: Marian Krawczak

GP na półmetku !!!

Trwa zacięta walka, wszystko jeszcze się może zdarzyć. Prowadzenie Władysława Ziółka.

Wyniki po III sesjach w GP zimowe
lp Nazwisko i imię SUMA SUMA
  Pkt  małe
1 Ziółek Władysław   45,5 134
2 Kawa Krzysztof   44,5 178
3 Minge Franciszek   43 76
4 Fojud Wlodzimierz   40,5 129
5 Brojanowski Krzysztof   40,5 56
6 Otto Krzysztof   40,5 34
7 Zielonka Zbigniew   40 22
8 Antkowiak Henryk   39,5 64
9 Gidlewicz Adam   38,5 36
10 Krawczak Lucyna   38,5 -48
11 Bartkowiak Kszysztof   38 -21
12 Lamcha Krzysztof   37,5 20
13 Bartkowiak Dariusz   37 -45
14 Misiewicz Maciej   36 57
15 Misiewicz Stefan   35,5 37
16 Lubik Wojciech   35,5 -20
17 Troszczyński Sławomir   35 29
18 Szulc Leon   34,5 -75
19 Zawierucha Lucja   33,5 -93
20 Krawczak Maciej   33 -67
21 Drobnik Władysław   32 -61
22 Grenczek Sylwester   32 -176
23 Dyl Wojciech   29,5 124
24 Hoffmann Andrzej   29,5 -255
25 Waśkowiak ,Wacław   29 89
26 Kaminski Wiesław   28 51
27 Konieczny Alfred   28 27
28 Piechocki Paweł   26,5 37
29 Otto Julian   23,5 -27
30 Ogrodowczyk Zenon   22,5 -45
31 Olszowski Piotr   13,5 25
32 Gogolewski Leszek   12 10
33 Szadkowski Jarosław   10,5 -5
34 Wesołowski Zdzisław   12,5 36

Spotkanie Opłatkowe

W dniu 20.12.2019 r. odbędzie się spotkanie opłatkowe z udziałem Burmistrza Gminy Krzysztofa Wolnego ze społecznością Klubu Kontra – Rej w Starej Rozlewni o godz. 17:00

Po kolacji przewidziany jest krótki film z historii Klubu oraz wspólne zdjęcie z p. Burmistrzem.

Około godziny 18:30 rozpocznie się turniej w Kopa Sportowego oraz w Tysiąca

Przewidziane nagrody i dyplomy.

 Zarząd Klubu

ZAPROSZENIE NA KOPA SPORTOWEGO ORAZ TYSIĄCA

Zapraszamy na turniej z okazji Święta Barbary w Kopa Sportowego oraz w Tysiąca na godzinę 12:00 (zapisy od 11:30) w dniu 08.12.2019 r. do Starej Rozlewni w Międzychodzie.

Wpisowe 30 PLN.

Przewidziane nagrody oraz dyplomy okolicznościowe.

Zarząd Klubu

GP – Zimowe

  

Zapraszamy do udziału w III już sesji IV edycji GP w Kopa Sportowego oraz Tysiąca w dniu 08.11.2019 o godz. 18:00 (zapisy od 17:30) do Starej Rozlewni w Międzychodzie.

Wpisowe wynosi 20 PLN dla członków Klubu.

Zarząd Klubu

VII Mistrzostwa Polski w Kopa Sportowego - podsumowanie

W dniu 29.09.19 r odbyły się VII Mistrzostwa Polski  w Kopa Sportowego w  Liceum  w Starych Oborzyskach  Na turniej przybyło 308 zawodników. Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Kopa Sportowego w Kościanie oraz Gmina Kościan.

Dzięki uprzejmości p. Burmistrza Urzędu Gminy Krzysztofa Wolnego na turniej mogło pojechać autobusem 31 graczy z naszego Klubu Kontra Rej Międzychód.

Pierwsze Wicemistrzostwo Mistrzostwo Polski 2019 parami przypadło zawodnikom:

 Olszowski Piotr

 Kawa Krzysztof

Klub Międzychodzki wywalczył drużynowo tytuł  II Wicemistrza Polski 2019       

Zielonka Zbigniew

Olszowski Piotr

Minge Franciszek

Kawa Krzysztof

Na miejscach premiowanych z klubu Kontra Rej Międzychód znalazło się 11  zawodników :

Władysław Ziółek, Piotr Olszewski , Zbigniew Zielonka , Krzysztof Kawa , Franciszek Minge , Grynczek Sylwester , Maciej Krawczak ,Krzysztof Otto , Krzysztof Bartkowiak , Ogrodowczyk Zenon , Łucja Zawierucha

MP 2019 kolejność zajętych miejsc przez Klub Kontra Rej Międzychód
  Miejsce Nazwisko i imię SUMA SUMA    
    Pkt  małe    
  5 Ziółek Władysław 18 107    
  6 Grynczek Sylwester 18 88    
  19 Kawa Krzysztof 16 99    
  21 Ogrodowczyk Zenon 16 89    
  28 Olszowski Piotr 16 73    
  32 Bartkowiak Krzysztof 16 56    
  47 Zielonka Zbigniew 15 81    
  49 Krawczak Maciej 15 73    
  58 Otto Krzysztof 15 32    
  68 Klause Piotr 14 73    
  89 Lubik Wojciech 14 12    
  98 Zawierucha Lucja 13,5 53    
  104 Otto Jarosław 13 68    
  109 Minge Franiszek 13 42    
  127 Gidlewicz Adam 13 10    
  146 Troszczyński Sławek 12,5 121    
  178 Misiewicz Maciej 12 -7    
  180 Andrzejewski Zenon  12 -10    
  196 Szulc Leon 12 -63    
  214 Bartkowiak Dariusz 11 -9    
  224 Bartkowiak Stefan 11 -32    
  247 Dyl Wojciech 10,5 -87    
  270 Konieczny Alfred 10 -106    
  271 Misiewicz Stefan 9,5 -5    
  277 Antkowiak Henryk 9 -43    
  297 Krawczak Lucyna 8 -63    
  306 Fojot Włodzimierz 6 -127    
  308 Brojanowski Krzysztof 6 -178    

Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Czerwonej Baśki w Gorzowie Wlkp.

W dniu 12.10.2019 rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Lubuskiego Czerwonej Baśki w Gorzowie Wlkp. Z klubu Kontra Rej Międzychód uczestniczyło 6 naszych kolegów.

Uczestników spotkania było 28.

Nasi zawodnicy wykazali się znawcami gry Czerwona Baśka, z 6  kopaczy 3 zajęło miejsca na podium.

Gidlewicz Adam       - pierwsze miejsce

Miśiewicz Maciej      - drugie miejsce

Ziółek Władysław    - czwarte miejsce

Dobrą formę grania wykazał się Gidlewicz Adam  zdobywając  mistrzostwo po raz trzeci t.j w roku 2017,2018 oraz w 2019  - wielki sukces naszego zawodnika .

Gratulujemy wielkiego sukcesu naszemu zawodnikowi

Podsumowanie - GP-zimowe II sesja w Kopa sportowego oraz w Tysiąca

W dniu 11.10.2019 rozegrany został turniej GP-zimowe II sesja w Kopa sportowego oraz w Tysiąca , uczestników spotkania było 32.

Wyniki w Kopa oraz w Tysiąca:

lp Nazwisko i imię SUMA SUMA
  Pkt  małe
1 Ziółek Władysław   32,5 144
2 Kawa Krzysztof   31,5 164
3 Otto Krzysztof   29,5 33
4 Konieczny Alfred   28 27
5 Antkowiak Henryk   27,5 89
6 Brojanowski Krzysztof   27,5 43
7 Minge Franciszek   27,5 65
8 Fojut Włodzimierz   26,5 81
9 Bartkowiak Dariusz   26 81
10 Gidlewicz Adam   26 -28
11 Misiewicz Maciej   25 98
12 Misiewicz Stefan   25 22
13 Bartkowiak Krzysztof   25 -1
14 Lachma Krzysztof   24,5 -18
15 Zielonka Zbigniew   24 -28
16 Zawierucha Łucja   23,5 -56
17 Krawczak Lucyna   23,5 -56
18 Otto Julian   23,5 -27
19 Szulc Leon   23 -56
20 Hoffman Andrzej   22,5 -104
21 Ogrodowczyk Zenon   22,5 -104
22 Grynczek Sylwester   22 -74
23 Lubik Wojciech   21,5 -56
24 Troszczyński Sławek   21 -16
25 Drobnik Władysław   19 -63
26 Krawczak Maciej   18,5 -148
27 Kaminski Wiesław   17 55
28 Dyl Wojciech   15 43
29 Piechocki Paweł   14,5 65
31 Waskowiak Waclaw   14 34
32 Olszowski Piotr   13,5 25
33 Godlewski Leszek   12 10
34 Szatkowski Jarosław   10,5 -5
         
  TYŚIAC      
         
1 Nyga Zenon   25,5 6130
2 Napierała Henryk   20 6080
3 Nowak Paś-Urszula   20 5730
4 Hofman Andrzej   10,5 3340

I sesja GP Zimowe

W dniu 27.09.2019 r. Został rozegrany turniej I sesji GP Zimowe w Kopa sportowego oraz w Tysiąca, korzystają z 34. Na turnieju zostały wydane koszulki klubowe z logo Klubu z pomarańczowym wzorem.

Nasi zawodnicy będą reprezentować klub na Mistrzostwach Polski w Kościanie w dniu 29.09.2019 r.

Wyniki I sesji:

lp Nazwisko i imię SUMA SUMA
  Pkt  małe
1 Ziółek Władysław   16,5 85
2 Fojut Włodzimierz   15,5 111
3 Gidlewicz Adam   15,5 77
4 Minge Franciszek   15,5 69
5 Otto Julian   15,5 53
6 Dyl Wojciech   15 43
7 Kawa Krzysztof   14,5 88
8 Brojanowski Krzysztof   14,5 73
9 Piechocki Paweł   14,5 65
10 Antkowiak Henryk   14 32
11 Bartkowiak Dariusz   14 22
12 Olszowski Piotr   13,5 25
13 Otto Krzysztof   13,5 7
14 Misiewicz Stefan   12,5 6
15 Bartkowiak Krzysztof   12,5 0
16 Ogrodowczyk Zenon   12,5 -1
17 Lubik Wojciech   12 21
18 Gogolewski Leszek   12 10
19 Szulc Leon   12 -36
20 Zielonka Zbigniew   12 -38
21 Konieczny Alfred   12 -49
22 Hoffman Andrzej   12 -60
23 Grynczek Sylwester   12 -62
24 Lachma Krzysztof   11,5 -11
25 Krawczak Lucyna   11,5 -84
26 Szadkowski Jarosław   10,5 -5
27 Troszczyński Sławek   10 25
28 Misiewicz Maciej   10 25
29 Krawczak Maciej   10 -38
31 Zawierucha Łucja   6,5 -160
32 Drobnik Władysław   6 -106

Strona 1 z 16

 

    Międzychodzki Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych Kontra-Rej
© 2015 MKSGKiU Kontra-Rej. Realizacja i hosting: Force-net Usługi Informatyczne

Please publish modules in offcanvas position.