Międzychodzki Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych Kontra-Rej

 

W dniu 08.09.2019 r. odbył się turniej z okazji Dnia Podgrzybka w Międzychodzie w Kopa Sportowego oraz w Tysiąca. Wyniki uczestników

  Wyniki Kopa Sportowego  
   
lp Nazwisko i imię Punkty duże Punkty małe
1 Ziółek Władysław 18 141
2 Boroń Dawid 17 82
3 Troszczyński Sławomir 17 53
4 Grynczek Sylwester 16 148
5 Każmierczak Zdzisław 15,5 50
6 Otto Julian 15 127
7 Chudziak Janusz 15 96
8 Sofczyński Henryk 15 79
9 Zielonka Zbigniew 15 79
11 Kamiński Wiesław 14,5 40
12 Kasperczak Eugeniusz 14,5 2
13 Bartkowiak Stefan 14 84
14 Krupowicz Aleksander 14 20
15 Minge Franciszek 13,5 51
16 Waskowiak Wacław 13,5 51
17 Ratajczak Grzegorz 13 44
18 Brojanowski Krzysztof 13 33
19 Otto Krzysztof 13 7
20 Bartkowiak Dariusz 13 4
21 Szulc Leon 12 -73
22 Antkowiak Henryk 11 -16
23 Zawierucha Łucja  11 -36
24 Buchwald Danuta 11 -64
25 Zwierzchowski Bogdan 11 -67
26 Lubik Wojciech 11 -76
27 Bartkowiak Krzysztof 11 -96
28 Krawczak Lucyna 10,5 -47
29 Misiewicz Maciej 10 -7
30 Konieczny Alfred 10 -35
31 Kupka Andrzej 10 -55
32 Gidlewicz Adam 10 -101
33 Maćkowiak Tomasz 9 -37
34 Hoffman Andrzej 9 -81
35 Krawczak Maciej 9 -83
36 Klaute Piotr 9 -93
37 Wesołowski Zdzisław 6 -215
       
       
  Wyniki Tysiąca    
     
       
1 Napierała Henryk 14 3440
2 Misiewicz Stefan 13 3400
3 Próchenko Wiesław 13 2820
4 Nowak-Paś Urszula 11 2620
5 Nyga Zenon 11 2140
6 Próchenko Ewa 10 2350

W dniu 14.09.2019 r. został rozegrany turniej w Kopa Sportowego oraz w Tysiąca z okazji Świta Smażonych Powideł. Na turniej przybyło 31 uczestników.

  POWIDŁA 2019 r. KOP  
1 Buchwald Danuta 18 134
2 Misiewicz Stefan 16,5 59
3 Każmierczak Zdzisław 15,5 59
4 Minge Franciszek 15,5 42
5 Gidlewicz Adam 15 69
6 Fojud Włodzimierz 15 51
7 Troszczyński Sławomir 15 28
8 Bartkowiak Dariusz 14,5 54
9 Otto Krzysztof 14 88
10 Krawczak Maciej 14 48
11 Sofczyński Henryk 13 42
12 Zielonka Zbigniew 13 24
13 Grynczek Sylwester 12,5 9
14 Hoffmann Andrzej 12,5 -39
15 Krawczak Lucyna 12 -22
16 Brojanowski Krzysztof 12 -22
17 Bartkowiak Krzysztof 12 -23
18 Ziółek Władysław 11 -34
19 Piechocki Paweł 11 -42
20 Otto Julian 11 -53
21 Szulc Leon 10,5 -27
22 Antkowiak Henryk 10,5 -62
23 Waśkowiak Wacław 10 -24
24 Misiewicz Maciej 10 -30
25 Zawierucha Łucja 10 -51
26 Drobnik Władysław 10 -83
27 Brenski Józef 9 -61
28 Lubik Wojciech 7 -129
       
  TYSIĄC    
1 Nowak-Paś Urszula 13 3420
2 Nyga Zygmunt 13 3330
3 Napierała Henryk 10

2280

Zakończył się Turniej Letniego Grania w Kopa oraz w Tysiąca

1 Olszowski Piotr   92/373
2 Brojanowski Krzysztof   82,5/247
3 Zielonka Zbigniew   82/164
4 Ziółek Władysław   81/185
5 Minge Franciszek   75,5/-17
6 Krawczak Lucyna   75/99  
7 Gidlewicz Adam   72/-99
8 Otto Krzystof     71/-67
9 Troszczyński Sławomir   70,5/108
10 Kawa Krzysztof     69/188
           
  TYSIĄC        
           
1 Nowak Paś Urszula      
2 Napierała Henryk      
3 Nyga Zenon        

Podsumowanie V letniej sesji w Kopa i Tysiąca

W dniu 09.08.2019 odbyło się spotkanie Kopaczy na V letniej sesji w Kopa i Tysiąca, rywalizacja zacięta.

Wyniki w Kopa dla pierwszej dziesiątki:

  1. Olszowski Piotr 75,5/322
  2. Ziółek Władysław 71,5/224
  3. Zielonka Zbigniew   70/176
  4. Brojanowski Krzysztof 68/212
  5. Krawczak Lucyna 65/126
  6. Otto Krzysztof 63/6
  7. Minge Franciszek 62/-32
  8. Gidlewicz Adam 59/-83
  9. Krawczak Maciej 59/-94
  10. Troszczyński Sławomir 55/84

Wyniki Tysiąc dla pierwszej trójki:

  1. Nowak-Paś Urszula 59/16310
  2. Napierała Henryk 51,5/15370
  3. Nyga Zenon 43,5/12520

 

                                                                                Sporządził: M Krawczak

Dni Wędzonej Sielawy Chrzypsko Wielkie - podsumowanie

W dniu 21.07.odbył się turniej z okazji Obchodów 33 dni Wędzonej Sielawy. Zjechało razem 76 zawodników z różnymi miejscowościami.

Puchary, nagrody rzeczowe i wędzoną Sielawę odebrało 10 najlepszych uczestników gry w Kopa oraz 3 graczy w Tysiąca.

Nagrody ufundowane przez Wójta Chrzypską Wielkiego oraz przez Klub Kontra - Rej Międzychód.

<< WYNIKI KOŃCOWE ZAWODÓW >>

Letnie Granie GP 2019 r. na półmetku, rywalizacja zacięta, wyniki pierwszej dziesiątki

 

  1. Ziółek Władysław                                    45   / 188
  2. Brojanowski Krzysztof                           44,5 / 193
  3. Zielonka Zbigniew                                  44,5 / 156
  4. Olszowski Piotr                                       44   /  156
  5. Otto Krzysztof                                         40   /     4
  6. Minge Francziszek                                  37   /  -27
  7. Grynczek Sylwester                                36,5 / -128
  8. Gidlewicz Adam                                      35,5 /   -61
  9. Krawczak Lucyna                                   34,5 /   -15
  10. Krawczak Maciej                                    33   /   -91

Pierwszy Maraton Kopa sportowego w Międzychodzie

W dniu 30. 06. 2019 r.został rozegrany pierwszy Maraton Kopa sportowego w Międzychodzie 

Uczestników spotkania było 24

Wyniki spotkania 10 najlepszych zawodników:

  1. Kawa Krzysztof                         26 /  + 210
  2. Żiółek Władysław                    26 /     +18
  3. Waśkowiak Wacław                  24 /     +67
  4. Olszowski Piotr                         23 /     -16
  5. Zielonka Zbigniew                    22,5 /  -16
  6. Fojud Włodzimierz                   22 /      +12
  7. Otto Jarosław                           22 /      +16
  8. Bartkowiak Krzysztof              21,5/    + 92
  9. Ogrodowczyk Zbigniew          21 /      +49
  10. Kamiński Wiesław                   21 /      -25

V Memoriał im. Dominika Początka w Kopa Sportowego oraz Tysiąca

W dniu 22.06.2019 r. z okazji Dni Międzychodu odbył się V Memoriał im.Dominika Początka w Kopa Sportowego oraz Tysiąca,  było 39 graczy.

PUCHARY, STATUETKI, NAGRODY zdobyli w Kopa Sportowego:

  1. TROSZCZYŃSKI SŁAWEK                    17 / + 94
  2. SZULC LEON                                     17 / + 62
  3. OGRODOWCZYK LEON                      16,5 / + 64
  4. KAWA KRZYSZTOF                            16 / + 68
  5. ADAMCZAK JERZY                             16 / + 56
  6. BARTKOWIAK KRZYSZTOF                  15,5 / + 87
  7. WAŚKOWIAK WACŁAW                       15 / + 72
  8. DROBNIK WŁADYSŁAW                     15 / + 70
  9. ŻIÓŁEK WŁADYSŁAW                        15 / + 4
  10. MIŚIEWICZ STEFAN                          14 / -18  

TYSIĄC

  1. WACHOWIAK KRZYSZTOF                 14/3960
  2. NOWAK URSZULA                             13/3610
  3. NAPIERAŁA HENRYK                         13/3100

Walne Zgromadzenie Klubu Kontra Rej w Międzychodzie - 19.06.2019 r.

W dniu 19.06.2019 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Klubu Kontra Rej w Międzychodzie na którym wybrano nowy Zarząd.

Zarząd wybrał spośród siebie na:

Prezesa:

Władysława Ziółka

V-prezes:

Maciej Krawczak

Skarbnik:

Krzysztof Otto

członkowie - Sławomir Troszczyński oraz Wojciech Lubik.

Zarząd zaprasza wszystkich chętnych na turniej w Kopa oraz Tysiąca z okazji Dni Międzychodu.

Turniej odbędzie się w dniu 22.06.2019 r. o godz 12.00 w Starej Rozlewni w Międzychodzie zapisy od godz 11,00 wpisowe 30 zł.

 

    Międzychodzki Klub Sportowych Gier Karcianych i Umysłowych Kontra-Rej
© 2015 MKSGKiU Kontra-Rej. Realizacja i hosting: Force-net Usługi Informatyczne

Please publish modules in offcanvas position.